Příslušenství Vám dostupné

CHATA ARIM

   Chata ariM je určena pro 7 osob s možností jedné přistýlky. Obytnou částí je přízemí, kde najdete plně vybavenou kuchyňku včetně spotřebičů (lednice s mražákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, elektrický sporák), obývací část s TV se satelitním příjmem a CD přehrávačem, sprchový kout a wc, a 1. nadzemní podlaží s ložnicí a sociálním zařízením. Vytápění je řešeno krbovými kamny. Před vchodem je terasa o rozměrech 5 x 2m s venkovním posezením (velký stůl s lavicemi).


Chata je obklopena pozemkem o výměře  100 x 45m na němž jsou dva bazény, velký bazén o velikosti 10 x 4 x 1,5m a dětský kruhový o průměru 3,5m. Součástí je i dětské hřiště (pískoviště, houpačky) a ohniště. Lze si zde zahrát i fotbálek nebo jiná míčová hra. 


DOMEK SUNRISE

Velmi hezký, kompletně vybavený mobilheim 3+kk o rozměrech 9,1 x 3,1m se dvěma vchody a terasou 7 x 2m. 


Uvnitř najdete obývací pokoj (rozkládací sedačka, stolek, TV se satelitním příjmem, radio s CD přehrávačem), jídelní kout, kuchyňku včetně spotřebičů (lednice, plynový sporák, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba + veškeré nádobí), ložnice (dvoulůžko), menší pokoj se dvěma oddělenýma lůžkama, koupelna se sprchovým koutem a WC.


Elektrické topení Ecoflex v obýváku a ložnici a elektrická karma na ohřev vody.

 

 

 

 

 


Pro větší počet zájemců je možnost také stanovat na pozemku v blízkosti chaty. Pro tento případ pro vás máme sociální zařízení ( wc, sprchový kout ), které najdete v přístavbě chaty.
Místo na parkování je v blízkosti obou budov, v oplocené části pozemku.